5 Hıll Of Angels ☆ Takip et
Koşu stili: (ölçümlü son 6 yarışın 4'inde; 4, Kaçak 2)
2y d d · Baba VICTOIRE PISA (JPN) · Anne GALYALI PRENSES (AFTER MARKET (USA))
7 Kasım 2026, İzmir Şirinyer Hipodromu 6. koşu · 1400m Kum · Jokey Selim Kaya · Antrenör Begüm Gül · Sahip Barış Erduman
BANKOCU değerlendirmesi
Plase adayıHILL OF ANGELS, 73,0/100 BANKOCU puanıyla 5 atlık sahada 2. sırada; model kazanma olasılığını %27 hesaplıyor. Kazanmasa da ilk 3 için güçlü bir aday.
👍 Neden öne çıkıyor
Önde iki kaçak varken sonda hızlanması avantaj (lehine).
En değerli koşusu: 03.10.2026 İzmir 1600m — kazandı; o sahanın gücü HP 59 (bugünkü saha HP 59). Koşuyu aç ›
Son 5 koşusunun derecesi (kilo düzeltmeli, kaçıncı bitirdiğine bakılmaksızın): 03.10 1600m kum: standarttan 0,89 sn hızlı (1. bitirdi); 12.09 1200m kum: standarttan 2,85 sn hızlı (1. bitirdi); 22.08 1400m kum: standarttan 2,62 sn hızlı (2. bitirdi); 02.08 1400m kum: standarttan 1,13 sn hızlı (2. bitirdi); 19.07 1200m kum: standarttan 0,92 sn hızlı (1. bitirdi).
Taşıyacağı kilo 55,0 kg (bu koşuda kilolar handikap puanına göre dağıtılmadığı için yalnızca son yarışa göre değişim değerlendirildi). Son yarışında 57,0 kg taşıdı; bugün 2,0 kg hafif (≈1,0 boy, 0,15 sn lehine).
⚠️ Dikkat edilmesi gerekenler
Son koşusunun derecesi önceki 2 koşusuna göre %2,5 daha kötü: formu düşüyor.
Geride bekleyen bir at (kaçak puanı 37).
Faktör dökümü — her faktör 0–100; yüzde, BANKOCU'nun o faktöre verdiği ağırlık
📈 Form (son yarışlar)ağırlık %5 91
Son 6 yarış (yeniden eskiye): 1-1-2-2-1-2 — 3 birincilik, 6 kez ilk 3 (TJK geçmişi).
🥊 Rakip gücüne göre performansağırlık %5 100
En değerli koşusu: 03.10.2026 İzmir 1600m — kazandı; o sahanın gücü HP 59 (bugünkü saha HP 59). Koşuyu aç ›
⚡ Hız / derece (kilo düzeltmeli)ağırlık %5 53
En iyi benzer koşusu: 12.09.2026 İzmir 1200m Kum 1.14.03 — kilo düzeltmesiyle pistin standart derecesinden (1.16.88) 2,85 sn hızlı. Koşuyu aç ›
🏷️ Handikap puanıağırlık %1 100
Handikap puanı 67.
🏃 İdmanağırlık %5 veri yok
Son 3 haftada kayıtlı idmanı yok.
📏 Mesafe uyumuağırlık %3 79
1200–1600m arasında 7 yarış, 7 kez ilk 3.
🌱 Pist uyumuağırlık %3 79
Kum pistte 7 yarış, 7 kez ilk 3.
💹 Piyasa (AGF)ağırlık %2 veri yok
Piyasa verisi yok.
🏇 Jokey başarısıağırlık %2 100
SELİM KAYA: son 1 yılda 261 binişte 63 birincilik (%24).
⚖️ Kilo (handikabına göre)ağırlık %2 100
Taşıyacağı kilo 55,0 kg (bu koşuda kilolar handikap puanına göre dağıtılmadığı için yalnızca son yarışa göre değişim değerlendirildi). Son yarışında 57,0 kg taşıdı; bugün 2,0 kg hafif (≈1,0 boy, 0,15 sn lehine).
❤️ Yarış aralığıağırlık %0 100
Son yarışından bu yana 35 gün (ideal aralık).
• Pist dönüşü (çim ⇄ kum)ağırlık %0 50
Son yarışları da Kum pistte; pist değişimi yok.
• Hipodrom uyumuağırlık %0 79
İzmir hipodromunda 7 yarış: 4 birincilik, 7 kez ilk 3.
• Jokeyin bu hipodromdaki başarısıağırlık %2 100
SELİM KAYA: İzmir Kum pistinde son 2 yılda 33 binişte 9 birincilik (%27); bu pistin en başarılı 4. jokeyi.
• Önde kalma (kaçak avantajı)ağırlık %5 40
Geride bekleyen bir at (kaçak puanı 37).
• Uzun aradan dönüş (eksi; hazırlığa göre hafifler)ağırlık %3 50
Uzun aradan dönmüyor (35 gün).
• Düzenli idman (son 6 hafta)ağırlık %4 veri yok
İdman kaydı yok.
• Antrenör formu (son 90 gün)ağırlık %0 100
Begüm Gül: son 90 günde 33 koşuda 7 birincilik (%21), 18 kez ilk 3.
• Jokey-at uyumuağırlık %0 veri yok
SELİM KAYA bu atla ilk kez koşuyor (kayıtlarda).
• Sınıf değişimi (saha gücü)ağırlık %5 77
Son 4 yarışındaki sahaların gücü ort. HP 52, bugünkü saha HP 59: daha güçlü bir sahaya çıkıyor (sınıf yükselişi, aleyhine).
• Start kapısı avantajıağırlık %0 10
5. kapıdan (5 atlı sahada dış kulvar) çıkıyor. İzmir kum 1300–1500 m'de bu kulvardan çıkan atlar son 2 yılda 1600 denemede 166 kez kazandı: beklenen düzeyde.
• Hipodrom transferiağırlık %0 50
Son yarışını da İzmir'da koştu.
• Zemin uyumu (ıslak / ağır pist)ağırlık %0 50
Pist normal; zemin etkisi beklenmiyor.
• Bu hipodromda bu mesafeağırlık %2 58
İzmir'da 1400 m civarında 2 yarış: 0 birincilik, 2 kez ilk 3.
• Pedigri: ağır / ıslak pist kanıağırlık %0 50
Pist ağır / ıslak değil; pedigri zemin etkisi uygulanmıyor.
• Son koşu dereceleri (3; son 3 ayda koştuysa 5)ağırlık %5 85
Son 5 koşusunun derecesi (kilo düzeltmeli, kaçıncı bitirdiğine bakılmaksızın): 03.10 1600m kum: standarttan 0,89 sn hızlı (1. bitirdi); 12.09 1200m kum: standarttan 2,85 sn hızlı (1. bitirdi); 22.08 1400m kum: standarttan 2,62 sn hızlı (2. bitirdi); 02.08 1400m kum: standarttan 1,13 sn hızlı (2. bitirdi); 19.07 1200m kum: standarttan 0,92 sn hızlı (1. bitirdi).
• Gizli form: kazanana yakın farkağırlık %5 78
Son 4 yarışında kazanana fark: kazandı (1.), kazandı (1.), 0,4 sn (2.), 0,5 sn (2.); o sahaların gücü ort. HP 52 (bugün 59).
• Derece gelişimi (yükselen form)ağırlık %4 10
Son koşusunun derecesi önceki 2 koşusuna göre %2,5 daha kötü: formu düşüyor.
• Takı değişimi (göz takısı geldi-çıktı)ağırlık %2 50
Takıları son koşusuyla aynı.
• Son 400 m bitirişiağırlık %5 100
Son 4 ölçümlü yarışında son 400 m sıralaması: 1. (yarışı 1. bitirdi), 1. (yarışı 2. bitirdi), 1. (yarışı 2. bitirdi), 1. (yarışı 1. bitirdi).
• Jokey değişimi (son yarışa göre)ağırlık %0 61
Jokey değişti: NEVZAT AVCİ → SELİM KAYA (kazanma oranı %20 → %24).
• Mesafe değişimi × koşu stiliağırlık %0 48
Mesafe kısalıyor (1600 m → 1400 m); sonda hızlanan bir at: etkisi sınırlı.
• Koşu sıklığı (yorgunluk)ağırlık %0 50
Son 30 günde 0 yarış.
• Süper idman (idman etiketi)ağırlık %5 veri yok
Son 3 haftada değerlendirilebilen idmanı yok.
• Gizli form (kayıplar düşülünce sırası)ağırlık %5 40
Son yarışlarında derecesinden belirgin iyi koştuğu (gizli form) bir yarış yok.
• Sabit Ganyan sinyali (oran düşüşü)ağırlık %5 veri yok
Bu koşuda sabit ihtimalli ganyan oranı yok.
• Aradan dönüş: açılma / hazır gönderilmeağırlık %5 50
Yakın zamanda uzun aradan dönmedi; açılma durumu yok.
• Tempo / koşu senaryosuağırlık %0 60
Önde iki kaçak varken sonda hızlanması avantaj (lehine).
Geçmiş yarışlar
Çim: 0 yarış, 0 kez ilk 3 · Kum: 7 yarış, 7 kez ilk 3| Tarih | Şehir | Mesafe | Pist | Sıra | Derece | Kilo | Jokey | Takı | St | G. Çık | Stil | Son 400 | Ganyan | Koşu | HP | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | İzmir | 1600 | Kum Normal | 1 | 1.43.64 | 57 | N.AVCİ | K | 4 | 1,70 | KV-7 | 67 | Sonuç ve video › | |||
| 12.09.2026 | İzmir | 1200 | Kum Normal | 1 | 1.14.03 | 55 | N.AVCİ | K | 3 | 24,40 (1.) | 2,40 | KV-6 | 62 | Sonuç ve video › | ||
| 22.08.2026 | İzmir | 1400 | Kum Normal | 2 | 1.27.41 | 55 | N.AVCİ | K | 4 | 24,22 (1.) | 3,65 | KV-6 | 56 | Sonuç ve video › | ||
| 02.08.2026 | İzmir | 1400 | Kum Normal | 2 | 1.29.05 | 57 | O.ATMACA | K | 1 | 🏃 Kaçak | 25,21 (1.) | 4,25 | ŞARTLI 5 | 54 | Sonuç ve video › | |
| 19.07.2026 | İzmir | 1200 | Kum Normal | 1 | 1.15.73 | 52 | Ö.F.ÖZEN | K | 4 | 24,55 (1.) | 1,95 | ŞARTLI 4 | 52 | Sonuç ve video › | ||
| 05.07.2026 | İzmir | 1200 | Kum Normal | 2 | 1.16.41 | 53 | N.AVCİ | K | 1 | 24,86 (2.) | 4,40 | ŞARTLI 5 | 45 | Sonuç ve video › | ||
| 07.06.2026 | İzmir | 1200 | Kum Normal | 1 | 1.17.26 | 57 | N.AVCİ | K | 7 | 🏃 Kaçak | 26,00 (1.) | 2,10 | ŞARTLI 1/Dişi | 42 | Sonuç ve video › |
İdmanlar
| Tarih | Hipodrom | Pist | Tür | 1400 | 1200 | 1000 | 800 | 600 | 400 | 200 | Değerlendirme | Jokey |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | Kum | Galop | 36.50 | 23.70 | Süper idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 31.10.2026 | İzmir | Kum | Galop | 1.04.70 | 25.50 | Orta idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 24.10.2026 | İzmir | Kum | Galop | 1.05.20 | 25.60 | Orta idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 17.10.2026 | İzmir | Kum | Galop | 51.20 | 25.00 | İyi idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 30.09.2026 | İzmir | Kum | Galop | 36.30 | 23.80 | Süper idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 26.09.2026 | İzmir | Kum | Galop | 1.04.50 | 25.00 | İyi idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 24.09.2026 | İzmir | Kum | Galop | 40.20 | 26.00 | Orta idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 10.09.2026 | İzmir | Kum | Galop | 40.20 | 25.70 | Orta idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 05.09.2026 | İzmir | Kum | Galop | 1.05.00 | 25.70 | Orta idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 03.09.2026 | İzmir | Kum | Galop | 41.00 | 26.50 | Kötü idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 16.08.2026 | İzmir | Kum | Galop | 1.04.80 | 24.30 | İyi idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 14.08.2026 | İzmir | Kum | Galop | 39.00 | 25.50 | Orta idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 30.07.2026 | İzmir | Kum | Galop | 49.20 | 23.70 | Süper idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 16.07.2026 | İzmir | Kum | Galop | 50.40 | 25.00 | İyi idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 03.07.2026 | İzmir | Kum | Galop | 38.40 | 25.00 | İyi idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 28.06.2026 | İzmir | Kum | Galop | 1.05.00 | 26.20 | Orta idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 21.06.2026 | İzmir | Kum | Galop | 52.20 | 25.70 | Orta idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 04.06.2026 | İzmir | Kum | Galop | 37.80 | 24.50 | İyi idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ | |||||
| 30.05.2026 | İzmir | Kum | Galop | 1.03.60 | 25.20 | İyi idman | SEYHAN DEMİR | |||||
| 23.05.2026 | İzmir | Kum | Galop | 51.20 | 25.40 | Orta idman | MEHMET GÖNÜLTAŞ |
Kaynak: TJK at koşu bilgileri ve idman istatistikleri sorgu sayfaları.
